Tam Sohbet

Tam Sohbet
25 Ocak 2021SohbetKaRa

Tam Sohbet

Tam sohbet Odaları

Tam sohbet, Tam chat odaları, tam bir sohbet odası sanalsevgi.net gölgesi altında açılarak faaliyete girmiş bulunmakta. Tam tam davullarının eşlik ettiği, zafer naralarının atıldığı bir zamanda böyle bir site açılışına katılmanın heyecan ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Tam sohbet edemedin mi? sohbetlerin yarım mı kaldı? elektrikler mi kesildi? kendini çok mu yalnız hissediyorsun gel sevgili kardeşim.

Tam Bir Sohbet Ölçüsü Nedir?

Tam olarak bir sohbetin neticeye varması için orada bulunan bütün tarafların kafasındaki düşünceleri ortaya koyması ve herkesin bu düşünceler ışığında birbirinin fikrine saygı duyması ve onaylaması gerekir. Bu tür tam sohbetlerde anlatılmak istenilen konu veya ders, herkes tarafından bütünüyle anlaşılmıştır. Zaten insanoğlu doğası gereği yarım bırakılan eksik işleri hazzetmez. Her şeyin tam olarak yolunda gitmesi, bütün ihtiyaçların tamamlanması, tam bir eğlence ve coşku insanları mutlu etmeye yeter de artar bile. Chat sohbet hizmeti veren sitelerde de durum aynıdır. Buraya gelen kişiler kafa dağıtmaya geldiği için sohbet akışının akamete uğramasını sevmezler. Bir anda duran sohbet ortamı, aniden sitenin kapanması v.s. bunlar kullanıcıları çıldırtmaya yeten unsurlardır.

Gündelik Hayatta Tam Sohbet

Gündelik hayatta her ne kadar yüksek sesle bağıra bağıra konuşanlar, telefonda kendilerini yırtanlar, olağandan daha farklı muhabbetlere girenler, tam sohbet yaptığını zanneden yarım akıllılar beni şaşırtmamıştır. Çünkü biz Türk toplumu olarak yüksek sesle haykırarak duygularımızı açığa vurmaktan çekinmeyiz. Sohbet siteleri ve gece alemlerine kadar hemen her yerde kimin neyi ne kadar duyup duymadığını önemsemeden konular sürekli değişir, siyasetten dine geçilir, coğrafyadan tarihe v.s. Hayırdır insanlar bizi umursamıyor  mu?

Yarım kalan hep biz miyiz? Yoksa biz hala kendimizi tam sohbet yapıyormuş havasında mı hissediyoruz? Yapılan sor araştırmalara göre yapılan sohbetlerin çoğu yarım kalmaya mahkum. Çünkü çılgın bir dünyada yaşıyoruz, hiç kimse diğerini tam olarak dinlemek istemiyor. Mesela ben karşımdaki kişiye bir şeyler anlatmaya çalışıyorum, adam ya burnunu karıştırıyor, ya da başka bir şeyle ilgileniyor, yahut havada uçan martılara bakıyor! Yoksa karşımızdaki kişinin ne dediğini tam olarak anlamadığımızdan kafamızda çılgınca kelime doldurma oyunları mı yapıyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Amasya Sohbet
Amasya Sohbet23 Şubat 2021
Irc Sohbet
İrc Sohbet15 Şubat 2021
Skype Sohbet
Skype Sohbet12 Şubat 2021

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Sanal Sevgi Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.