Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

https://www.sanalsevgi.net
06 Şubat 2020Geneladmin

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Kaliteli sohbet sitesi sizler için açılmıştır Sıla Muhbir Sözleri ne bayılıyorum, vede kendi siteme yazmak istedim.

Gerçekten çok güzel bir parça vede sizlerin keyifle dinliye biliceği bir şarkı, eski şarkılarda ne varsa var diyorum, gerçekten öyle bakın, yeni şarkılar dinleniyor, eyvallah, ama eskilerin yeri çok farklı şimdi çok güzel bir parça ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum vede ücretsiz sohbet sitesine sizleri davet etmek istiyorum haydi sende gel sohbet et.

Sıla Muhbir


Kalp Kırıyor her günün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi, Vardığım yerde Kalbim Durdu Durmaz Dar vakit, Sanki Serde Bir şey Soldu Ahtımdan Hafif, Sorma ben inim inim inliyorum, sen sustukça geberiyorum geberiyorum! Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum Sen sustukça geberiyorum geberiyorum!! Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum..

Diline dolanmış bahane bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun Utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun, muhbirmiş kelimeler, Hüngür hüngür ağladım Senin alıcagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler, Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum, Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum

O Şarkı Bitti.
O Fotoğraf Yırtıldı.
O Numara Silindi
O Şehir Terk edildi.
Peki Ya Anılar ?

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Amasya Sohbet
Amasya Sohbet23 Şubat 2021
Irc Sohbet
İrc Sohbet15 Şubat 2021
Skype Sohbet
Skype Sohbet12 Şubat 2021

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Sanal Sevgi Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.