Mynet Sohbet

Mynet Sohbet
22 Ocak 2021ChatKaRa

Mynet Sohbet

Mynet Sohbet odaları

Mynet sohbet, mynet chat, eskimynet sohbet sitesinin eski durumunu hatırlayanlarınız mutlaka mevcuttur. Sanalsevgi.net sitesi olarak bu jargona özlem duyan kitlelerin varlığını göz önünde bulundurarak, eski mynet chat kültürünü yeniden ayağa kaldırmak, yine o şaşalı günlere yeniden dönmek istedik. Mynet chat kültürünü canlandırma konusunda bizleri teşvik eden Özgür kardeşimize de buradan sevgilerimi gönderiyorum. Mynet chat odaları sayesinde bir çok insanın arkadaş olmasına, dost kalmasına, hatta evlenmesine vesile olduk.

Mynet Chat Siteleri

EskiMynet chat sitelerini arşın arşın adımlamış, bu kültürün tozunu yalamış yutmuş insanların parça bölük sağda solda dolaşmasına, siteler arası gezip kendilerine uygun bir chat mekanı aramasına gönlümüz razı olmadı. Mynet chat odalarının bire bir aynısını onlar için hazırladık. Buram buram nostalji kokan sanalsevgi.net sitemizde mutlaka geçmişten bir ize rastlayacaksınız. Bu odaları hazırlarken gözümüzden kaçan, eksik kalan hususlar varsa veya başka türlü tavsiyeleriniz olursa, mutlaka konunun altından yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz. Sanal sevgi olarak her daim sosyal etkinliklere önem verdiğimiz aşikardır. Bu meyanda Edebiyat, Felsefe kanalları açmayı, buralarda kanalın misyonuna uygun paylaşımlar yapmayı hedefliyoruz. Sizler de bu konuda hazırlamış olduğunuz içerikleri çok yakın zamanda açılışını yapacağımız bu özel kanallarda paylaşabilirsiniz.

Eskimynet Chat Odaları

Mynet sohbet chat odaları, yıpranmayan dostluklarla, seviyeli muhabbetlerle kullanıcıları aynı sohbet ortamında toparlamak üzerine kurulmuş bir harekattır. Sitemize günün her saatinde giriş yapmanız mümkün olmakla birlikte, bilhassa havanın kararması ile sitemize giriş çıkış ve sirkülasyon artmaktadır. Gündüz giren insan sayısı ortalama 100 kişi iken, geceleyin gelenlerin sayısı 600 kişi civarındadır. Kesinlikle kullanıcılardan üyelik ve ücret istenilmemektedir.

Mynet Sohbet Kültürünü Canlandıracağını İddia Eden Bazı Kişiler

Geveze sohbet sitesinden büyük bir kullanıcı kitlesini kopararak, ortam.gen.tr isimli sitede birleştiren Farketmez rumuzlu müptezel admin bozuntusu, mynet chat kültürünü bu sitede canlandıracağını iddia ederek bir atılımda bulunmuştu. Fakat bu adamın başına buyruk hareketleri, küçük dağları ben yarattım havası, siteye gelen kullanıcıların özel konuşmalarını okuması ve bunun ortaya çıkması neticesinde tasını tarağını toplayarak kalpchat.net sitesine tezgahını kurmuştur. Bir müddet aveneleri ile burada takılan bu serseri müptezel, hakkında çıkan dedikoduların ayyuka çıkması üzerine sırra kadem basmıştır. Bre mendebur adam! sen kim mynet chat kültürünü canlandırmak kim? Babana bile hayrın yok, elinde telefon, kendi işine nankörlük eden bir adamsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Amasya Sohbet
Amasya Sohbet23 Şubat 2021
Irc Sohbet
İrc Sohbet15 Şubat 2021
Skype Sohbet
Skype Sohbet12 Şubat 2021

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Sanal Sevgi Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.