İrc Sohbet

Irc Sohbet
15 Şubat 2021ChatKaRa

İrc Sohbet

İrc Sohbet Odaları

İrc sohbet odaları, irc chat sitesi yıllardır kullanıcılar tarafından faal olarak kullanılan bir sosyal paylaşım sitesidir. Bu sitelerde eskiden beri varlığını sürdüren, bu tutkudan vaz geçmeyen bireylere rastlamak mümkündür. Sanal sevgi chat odaları olarak, irc sohbet odalarının mevcudiyetini sürdürmek, buralara takılan insanları mağdur etmemek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

İrc Sohbet Odaları Ücretli Mi ?

İrc sohbet odaları kuruluşundan bu yana bir çok platform tarafından çeşitli amaçlar için kullanıldı. Bu sitelerin bazıları ücretli, bazıları ise ücretsiz olarak hizmet verdi. Bir çoğu kullanıcılarından çeşitli imtiyazlar karşılığında para istemeye başladılar. Fakat sanalsevgi.net, sanalsevgi.com, sohbetalani.com gibi chat siteleri tamamen ücretsiz hizmet etmeye devam etmektedir. Hiç bir şart ve koşulda kullanıcılardan para v.s. istenmemektedir.

İrc Chat Siteleri Ne Zaman Kuruldu ?

İrc chat siteleri internet ortamında çok uzun yıllardır faaliyetini sürdürmektedir. Fakat ülkemizde 90’lı yılların sonlarından itibaren rağbet görmeye başladı. İlk açıldığında millet bu nedir yahu? diyerek temkinli yaklaşsa da, ilerleyen zamanlarda kullanıcılar buralarda fink atmaya başladılar. Bazı büyük siteler hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

İrc Sohbet Odalarının Çalışma Prensibi ?

İrc chat odaları bir İRC network ağına bağlı olarak çalışır. Bu ağda aynı amaçları taşıyan üyeler hep bir arada bulunur. Hem genel kanallarda, hem de özel odalarda görüşüp, konuşup istişare ederler. Eğer muhabbetleri ilerler ve birbirlerine ilgi duyarlarsa, gerçek yaşamda buluşmak üzere sözleşirler.

İrc Chat Odaları Güvenli Midir ?

Değerli misafirler irc sohbet odaları son derece güvenli yerlerden sayılmaktadır. Fakat bu demek değildir ki, sizler kişisel bilgilerinizi tanımadığınız insanlarla paylaşacaksınız, sonra başınıza bir hal geldiği zaman site yönetimini suçlayacaksınız! Öyle bir dünya yok güzel kardeşim, hemen her makalemizde sizleri uyarmaya çalışıyoruz. Aman şahsi bilgilerinizi kimselerle paylaşmayın diyoruz ve üzerine basıyoruz. Geçen bir hanım kızımız gelmiş bana dert yanıyor, diyor ki; “KaRa Abi Ben Falanca Şahsa Skype Sohbet Üzerinden Bazı Resimlerimi Gönderdim, Adam Beni Tehdit Ediyor” güzel kızım, yavrum, canım biz gırtlak patlatırken sen bizi dinlemedin, yavrum dikkatli ol diye nasihat ederken sen tavanı seyrediyordun, ben şimdi sana nasıl yardım edeyim?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Amasya Sohbet
Amasya Sohbet23 Şubat 2021
Irc Sohbet
İrc Sohbet15 Şubat 2021
Skype Sohbet
Skype Sohbet12 Şubat 2021

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Sanal Sevgi Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.