Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

https://www.sanalsevgi.net
09 Şubat 2020Geneladmin

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

– Kaliteli bir sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz, Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz, sizlerle,

Sohbet Odaları hani Soruyorsun ya abla, çok mu gördünüz? diye, evet çok gördüler, gülmemizi çok gördüler sevmemizi istemediler, acı cekmemizi istediler, ve gerçekten şu şarkıyı dinlerken içim acıyor, herkesin içinde bir sıkıntısı vardır her kesin bir derdi var diyoruz ya, gerçekten öyle, ya sevdiğimize kavuşamıyoruz, yada, sevsek bile ayıryorlar, bizleri, ve bizlerde mutsuz oluyoruz, Sohbet Ortamı sitesinde sizleri bekliyor olacağız, haydi gelin derdimizi anlatalım sizleri dinliyelim.

Eski Şarkısımı yeni şarkısımı tartışılır ama bence yeni şarkısı çok daha iyi olmuş vede o klarenetçi gerçekten çok güzel uydurmuş şarkıya, ve müthiş bir ses ile sizlerle karşınızda. yak sigarayı yak yak ..

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz


Beni sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çok mu gördünüz ? beni sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çok mu gördünüz? Ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü bir kere gülmeyi çok mu gördünüz, çok mu gördünüz çok mu gördünüz.. Ne zararım vardı benim sizlere ? Suçum neydi benden ne istediniz 🙁 gözünüz mü kaldı Mutluluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz çok mu gördünüz çok mu gördünüz. !
Ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz, Gözünüz mü kaldı Mutluluğumda, Bir kere gülmeyi çokmu gördünüz !

benimde hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık ne demek bilirmisiniz? benimde hakkımdı sevmek sevilmek yalnızlık nedemek bilirmisiniz, Onunla bağlıydım ben bu hayata, bana yaşamayı çok mu gördünüz çok mu gördünüz, çok mu gördünüz, ne zararım vardı benim sizlere, Suçum neydi benden ne istediniz, Gözünüz mü kaldı Mutluluğumda, bir kere gülmeyi çok mu gördünüz,.

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Şarkı Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Amasya Sohbet
Amasya Sohbet23 Şubat 2021
Irc Sohbet
İrc Sohbet15 Şubat 2021
Skype Sohbet
Skype Sohbet12 Şubat 2021

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Sanal Sevgi Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.